Dřevěné terasy

Rozšiřte si obytný prostor

Exotické i dřevo z jehličnatých stromů na terase rozšíří Váš obytný prostor a dokonale splyne s okolní zahradou.

Nezáleží, jestli si vyberete exotickou massarandubu, garapu nebo dřevo ze sibiřského modřínu. Dřevěná terasa v létě nepálí a pokud se o ni budete pravidelně starat, vydřží jako nová roky.

Exotické dřeviny

Bangkirai, Bukit, Merbau a Teak jsou dřeviny pocházející z jihovýchodní Asie, Massaranduba, Garapa a Ipe z Jižní Ameriky a tyto dřeviny mají velkou různorodost barev. Počínaje u světlých hnědavě žlutých odstínů až po tmavočervené – hnědé barvy. Textura je jemná a rovnoměrná s hluboce propleteným jádrem.

Dřevěná terasa na míru z exotického dřeva

Jehličnaté dřeviny

Modřín sibiřský patří k nejcennějším a nejtrvanlivějším druhům mezi jehličnatými druhy dřeva. Jeho obsažená pryskyřice odpuzuje vodu jako přírodní impregnace a chrání dřevo před napadením houbami. Na základě pomalého růstu v chladných regionech je sibiřský modřín tvrdší než evropský.

Pro všechny terasy je nutná příprava podkladu. Jedná se zejména o srovnání povrchu, zabetonování obrubníků a vysypání prostoru terasy štěrkem. Na štěrk se dávají betonové dlaždice.
Galerie

Realizace teras

Další realizace naleznete na našem Instagramu

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby, prosíme, vyplňte náš kontaktní formulář a my vás co nejdříve kontaktujeme s dalšími informacemi. Rádi vám poskytneme konzultaci a odpovíme na všechny vaše dotazy.

Těšíme se na spolupráci!

Nezávazná poptávka